Eakin® Cohesive® stoomipasta alkoholivaba
Eakin® Cohesive® stoomipasta alkoholivaba

Eakin Cohesive alkoholivaba stoomipasta, 60g
tk
13,52 €
Laos

Toote otstarve

Eakin Cohesive® pasta on alkoholivaba mittekipitav kinnituspasta, mida kasutatakse stoomi-, haava- ja fistulihoolduses. Eakin Cohesive® pasta aitab siluda ebatasast nahapinda, täites nahavoldid, armid ja nahakurrud stoomi, fistuli või haava ümber ja tagades abivahendi (nt stoomikoti) või sideme kindlama kinnitumise. Alkoholivaba koostis lubab toodet kasutada tundlikul, õrnal või kahjustatud nahal ilma ebamugavustunnet põhjustamata. Pasta ei vaja kuivamiseks aega ja sobib kokku stoomikottide ning haavaeritise kogumiskottide liimiga, nii et järgmise koti või sideme saab otsekohe kohale asetada. Seda saab seetõttu kergesti eemaldada vähendamaks kasutaja ebamugavustunnet või traumat.

                Kasutusjuhised

·         Veenduge, et kasutusala nahk on puhas ja kuiv.

·         Pigistage Eakin Cohesive® pasta tuubist nahale, täites kõik nahavoldid, armid või kurrud ning kandke see sõrme abil laiali. Mõned kasutajad leiavad, et pastat on kergem laiali kanda, kui sõrm märjaks teha. (Vajadusel pange Eakin Cohesive® pastat ka stoomi või haava ümber). Asetage kott õigesti kohale, nii et see puutuks tihedalt kokku Eakin Cohesive® pastaga. (Vajadusel võib kasutada kombineerituna koos Eakin Cohesive® stoomirõngastega).

·         Eemaldage kasutatud pasta nahalt ja visake see ära vastavalt kohalikele nõuetele.

Koostis / materjal

Patenteeritud koostisega alkoholivaba pasta.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Kui pasta kasutamisel ilmneb nahaärritus, punetus või ebamugavustunne nahal, kus toodet on kasutatud, katkestage pasta kasutamine ja pöörduge tervishoiutöötaja poole.

Säilitustingimused

Hoida kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstuna temperatuuril 10…30 °C. Mitte lasta külmuda! Vältida säilitamist niisketes ruumides.

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid