Prontoderm® dekoloniseerimiskomplekt
Prontoderm® dekoloniseerimiskomplekt

PRONTODERM antisept.puhastuslahus 500ml
tk
9,36 €
Laos
PRONTODERM Nasal Gel - ninageel 30ml
tk
8,70 €
Laos

Toote otstarve

Prontoderm® sobib multiravimresistentsete mikroobide (nt MRSA, ESBL, VRE jt) kolonisatsiooni kõrvaldamiseks nahalt, nina ja suu limaskestalt. Prontoderm® dekoloniseerimiskomplekt peab alati sisaldama 3 osa: nahalahus, ninageel ja ProntOral® suuloputuslahus. Komplekti võib kasutada nii haiglas, hooldekodus kui kodustes tingimustes.

Samuti võib komplekti kasutada operatsioonieelseks pesuks, et vähendada operatsioonijärgset haavapõletiku riski. Protseduur soovitatakse teostada kahel korral: operatsioonipäevale eelneval õhtul ja operatsioonipäeva hommikul.

 

Kasutusjuhised

·        Lugege kasutusjuhendit.

·        Peske pea ja kogu keha duši all oma igapäevase pesuainega, loputage ja kuivatage puhta rätikuga. Töödelge nahk kogu keha ulatuses Prontoderm lahusega, kasutades selleks puhast ühekordset pesukinnast. Oodake, kuni nahk kuivab. Lahust ei loputata maha!

·        Puhastage nina limaskest Prontoderm® ninageeliga, viies kummassegi ninasõõrmesse vatipulgaga herneterasuuruse koguse ninageeli. Seejärel vajutage kergelt nina külgedele, et geeli ninas laiali kanda.

·        Peske hambad hambapastaga. Seejärel kuristage ja loputage suuõõnt 10 ml ProntOral® suuloputusvedelikuga 1-2 minuti jooksul. Ärge neelake lahust alla. Kui kuristamine ei ole võimalik, kastke hambahari ProntOral® lahusesse ja harjake sellega hambad ning kogu suu limaskest.

·        Kasutusaeg dekoloniseerimise korral 1-3 tsüklit, igaüks 3-5 päeva, operatsioonieelse pesu korral 2 korda: operatsioonile eelneval õhtul ja opipäeva hommikul.

Koostis / materjal

Nahalahus: 0,11% polüheksaniidi, surfaktandid, abiained. Ninageel: 0,1% polüheksaniidi, glütseriin, hüdroksüetüültselluloos, abiained. Suuvesi: 0,15% polüheksaniidi, aroomaine, naatriumtsüklamaat, surfaktandid, abiained. Ei sisalda alkoholi ega suhkrut! Ei sisalda kloorheksidiini!

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Mitte kasutada, kui esineb allergia mõne koostisaine suhtes. Suuloputuslahust mitte alla neelata! Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitustingimused

Hoida otsese päikesekiirguse eest toatemperatuuril. Vältida hoidmist temperatuuril üle 25 ?C.

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid