Askina® Calgitrol Thin
Askina® Calgitrol Thin

ASKINA Calgitrol Thin haavaside, 10x10cm
tk
4,69 €
Laos
ASKINA Calgitrol Thin haavaside, 20x20cm
tk
16,69 €
Laos

Toote otstarve

Steriilne hõbealginaatmaatriksist haavaside, mis aitab kaitsta haava väliskeskkonnast pärit bakterite eest. Kasutamiseks pindmistel või sügavatel haavadel, I-IV astme lamatistel, venoossetel haavanditel, II astme põletustel ja doonorpindadel. Ainult välispidiseks kasutamiseks meditsiinilise järelevalve all. 


Kasutusjuhised

·        Puhastage haav steriilse haavaloputuslahusega ja kuivatage haavaümbruse nahk.

·        Valige sobiva suurusega side, mis katab haava pinna ja ulatub 2-3 mm üle haava servade. Suurte pindade korral võib kasutada mitut haavasidet kõrvuti. Sügavate haavade korral võib asetada haava sisse.

·        Fikseerige sobiva sekundaarse sidemega.

·        Kui haav on kuiv ja side jääb haava külge kinni, ei tohi seda eemaldada rebides, vaid tuleb lahti leotada sobiva haavapuhastuslahusega (nt 0,9% naatriumkloriidi lahus või Prontosan).

Täpsema info saamiseks palun lugege pakendi infolehte.


Koostis / materjal

Õhuke hõbealginaatmaatriks, mille fikseerimiseks haava peal või sees vajatakse sekundaarset sidet.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Ei tohi kasutada teadaoleva ülitundlikkuse korral alginaatidele või hõbedale, samuti kui on vastunäidustatud metallide kasutamine. Mitte kasutada sellisest infektsioonist põhjustatud haavanditel nagu näiteks tuberkuloos, süüfilis, süva seeninfektsioon, samuti kolmanda astme põletustel. Põletiku ilmnemisel või naha seisundi halvenemisel konsulteerige tervishoiutöötajaga.


Säilitustingimused

Hoida otsese päikesevalguse eest temperatuuril 5…25 °C kuivas kohas.

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid