Askina® Dressil Sacrum
Askina® Dressil Sacrum

ASKINA Dressil Sacrum vahtside, 16x17,5cm/13x14,5cm
tk
7,13 €
Laos

Toote otstarve

Askina® DresSil Sacrum on steriilne imav haavaside, mille haavapoolne külg on kaetud kergelt kleepuva pehme silikooniga. Silikoon kleepub kuivale nahale, kuid ei jää kinni niiskele haavale, mistõttu see tagab haavale täielikult traumavaba paranemiskeskkonna, hea paigalpüsivuse ja valuvaba sidemevahetuse. Side sobib pindmistele ja sügavatele haavadele, mille haavaeritis on mõõdukas.Sidemel on plaastritaoline silikoonist kleepääris, mistõttu ta ei vaja eraldi fikseerimissidet ja püsib väga hästi paigal ka keerukates kehapiirkondades. Kuju poolest eriti sobiv ristluupiirkonna lamatiste sidumiseks.

 

Kasutusjuhised

·         Puhastage haav steriilse füsioloogilise lahuse või muu haavaloputuslahusega. Kuivatage nahk.

·         Askina® DresSil Sacrum sideme kohale asetamisel peaks haavapadi katma täielikult haava ja ulatuma vähemalt 2-3 cm üle haava servade.

·         Eemaldage kattekile üks pool ja asetage side kleepuva poolega haavale. Samaaegselt teist kattekilet eemaldades fikseerige side siluvate liigutuste abil haavale.

·         Venoossete haavandite puhul võib sidet kasutada koos kompressioonraviga.

Koostis / materjal

Kolmekihiline imav haavaside koosneb haavapoolsest silikoonkihist, imavast polüuretaanvahtkihist ja õhku ning veeauru läbi laskvast mitteniiskuvast polüuretaankilest. Üle haavapadja ulatuv silikoon moodustab plaastritaolise kleepäärise, mille abil side kindlalt paigal püsib.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Ärge kasutage seda sidet infektsioonist põhjustatud haavanditel, samuti raskete (III astme) põletuste korral.

Säilitustingimused

Hoida otsese päikesevalguse eest temperatuuril 5…25 °C.


Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid