Nutricomp® Soup
Nutricomp® Soup

NUTRICOMP Soup Mild chicken-curry 200ml N4
Karp4
10,32 €
Laos
NUTRICOMP Soup Vegetable 200ml N4
Karp4
10,32 €
Laos

Nutricomp® Soup 200 ml / 300 kcal

Ravitoit-supp

Toote otstarve

Nutricomp® Soup on toitaineliselt täisväärtuslik ravitoit, mis sisaldab kõiki eluks vajalikke toitaineid, vitamiine ning mineraale. Sobib kasutamiseks nii täiendava (1-3 pd ööpäevas) kui ainsa toiduna (5-7 pd ööpäevas).

Ravitoidud sobivad neile, kel haiguse või ravi tõttu on kehakaal langenud või soovitakse kaalukaotust vältida, samuti kui on probleemid söömise, söögiisu või neelamisega. Neelamishäirete korral soovitame konsulteerida logopeediga, kes soovitab sobiva tekstuuriga toite ja jooke. Ravitoidud sobivad ka neile, kes söövad pidevalt liiga väikseid portsjoneid või kel söögitegemiseks pole aega ega jaksu. Nutricomp® Soup ravitoit-supp sobib hästi patsientidele, keda on tüüdanud ravitoitude magusad maitsed ja seda soovitatakse tarbida soojendatuna.

Kasutusjuhised

·         Arst / toitmisnõustaja aitab valida just teile sobivaima ravitoidu.

·         Enne tarvitamist loksutada.

·         Võib juua tassist või pudelist kõrrega, saab manustada sondi või gastrostoomi kaudu.

·         Kõrre võib torgata otse läbi fooliumi ilma seda eemaldamata.

·         Tassi või kaussi valatud ravitoitu võib lühiajaliselt soojendada mikrolaineahjus.

·         Võib kasutada lastel, kes on saanud vähemalt 4-aastaseks.

 

Koostis / materjal

Kõrge energiasisaldusega ravitoit (1 ml sisaldab 1,5 kcal) sisaldab kõrgekvaliteedilist valku (piima- ja sojavalk), rasvu (MCT-õli ja kalaõli sh oomega-3 rasvhappeid) ja süsivesikuid ning vitamiine ja mineraalaineid kogu päevase toitainevajaduse katmiseks. Soolased maitsed: aedviljasupp ja mahedamaitseline kana-karrisupp. Gluteenivaba, madala laktoosisisaldusega. Madala kolesterooli- ja äärmiselt madala puriinisisaldusega. Sisaldab kiudaineid. Sisaldab järgmisi allergeene: piim, laktoos, soja, kala, nisu (gluteenivaba). Aedviljasupp sisaldab allergeenidest ka sellerit. Osmolaarsus aedviljasupil 440, kanasupil 425 mosm/l.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Pudelit ei tohi asetada mikrolaineahju! Ravitoidu-supi soojendamiseks mikrolaineahjus tuleb see enne soojendamist pudelist tassi või kaussi valada. Ahju temperatuur ei tohiks ületada 60 ?C , soojendada 450 W võimsusel kuni 2 minutit, 600 W võimsusel  maksimaalselt 1 minut.


Säilitustingimused

Säilitada temperatuuril +5 °C kuni +25 °C.

Juba avatud pudelit tuleb hoida külmkapis ja kasutada ära 24 tunni jooksul.

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid