Accel Heal Solo
Accel Heal Solo


ACCEL-HEAL Solo
tk
294,00 €
OtsasToote otstarve

Accel-Heal Solo on haavade elektrostimulatsiooni seade, mis vaigistab haavavalu ja ergutab kroonilise haavandi paranemist. Näidustatud tugeva haavavalu korral, mis häirib igapäevast elu ja piirab liikumist. Sobib patsientidele, kelle haavandi paranemine on aeglustunud või seiskunud või kes haavavalu tõttu ei suuda ravijuhiseid järgida, näiteks taluvad halvasti kompressioonravi. Väikest kaasaskantavat seadet saab kasutada kodusel ravil ja seda on võimalik diskreetselt peita riiete alla ning kanda kodust väljaspool.

 

Toimemehhanism

Elektrostimulatsioon on tõenduspõhine haavaravimeetod, mida on tervishoius aastaid kasutatud. Tehnoloogia tõenduspõhisust toetab vähemalt 30 randomiseeritud kontrollitud kliinlist uuringut. Erialaspetsialistid soovitavad seda meetodit II-IV astme lamatiste raviks. EWMA on tunnistanud elektrostimulatsiooni tõhusust venoossete ja diabeetiliste jalahaavandite, lamatiste ning segatüüpi haavandite ravis. Elektrostimulatsioon soodustab haavandi paranemist, vähendades samaaegselt valu ja põletikku.

Accel-Heal haavaraviseade saadab haava mittetajutavaid elektriimpulsse ja on õigel kasutamisel täiesti ohutu. Ravikuur kestab 12 päeva.


Kasutusjuhised

Haav kaetakse imava haavapadjaga haavaplaastriga. Pakendis olevad elektroodpadjad asetatakse kahele poole haava ja ühendatakse seadmega. Seadet on lihtne käivitada, ravi algab lihtsa nupulevajutusega. Ravi on subsensoorne (ei ole meeltega tajutav) ja ohutu. Seadet kasutatakse ühel patsiendil 12 päeva järjest ja seejärel kõrvaldatakse kasutusest, viies see elektroonikaseadmeid vastu võtvasse kohalikku jäätmejaama. Seadet ei tohi visata olmeprügi hulka. Seade on individuaalseks kasutamiseks, seda ei tohi jagada teistega.


Lisainfo

Seadme ostmisel kehtib Haigekassa soodustus. Sooduskaardi (meditsiinilise abivahendi kaardi) kirjutab välja üldkirurg, ortopeed, plastikakirurg või veresoontekirurg.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Seadme kasutamine on vastunäidustatud vähkkasvajaga patsiendile, kui haavand võib olla seotud kasvajahaigusega. Rasedad või alla 18-aastased patsiendid, samuti südamestimulaatoriga patsiendid või epilepsiahaiged peaksid enne kasutamist pidama nõu raviarstiga.

Kuna tegemist on elektrilise meditsiiniseadmega, tuleb duši alla minnes eemaldada seade kehalt või äärmisel juhul katta veekindlalt nii, et haavaside, elektroodipadjad ja seade ei saaks märjaks. Tuleb tagada, et seade jääks täielikult kuivaks.

Hoiutingimused

Hoida kuivas kohas toatemperatuuril.

 

Netokogus / mõõtmed

Seadme mõõdud on 7 x 4 x 2 cm.

 

Tootja

Accel-Heal Technologies Ltd, Hever Business Centre, Hever, Kent TN8 7ER, www.accelheal.com

Tootja esindaja EL-s

B. Braun Melsungen AG, Hospital Care, 34209 Melsungen, Saksamaa.

Turustaja

B. Braun Medical OÜ, Pilvetee tn 8, Tallinn 12618, Eesti. Tellimine 6771 200. www.bbraun.ee

 

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid