VITALIMED EvoForte vadakuvalgupulber. Ingveri-basiiliku-sidrunimaitseline
VITALIMED EvoForte vadakuvalgupulber. Ingveri-basiiliku-sidrunimaitseline

Vitalimed EvoForte vadakuvalgupulber, 350g/ingveri-basiiliku-sidruni.
tk
23,45 €
Laos


VITALIMED EvoForte 350 g

Vadakuvalgupulber. Ingveri-basiiliku-sidrunimaitseline.

Toote otstarve

VITALIMED EvoForte on looduslike maitseainete ja taimeekstraktidega kontsentreeritud (85%) vadakuvalgu isolaadi pulber vabapidamisel lehmade piimast, mis aitab katta suurenenud valguvajadust. Pulber sisaldab kõrge bioloogilise väärtusega valku ja sellel on väga hästi tasakaalustatud aminohappeline koostis. Suhkru-, rasva- ja gluteenivaba. Magusainega. Madala laktoosisisaldusega. Menüü täiendamiseks valguga, et ennetada liikuvuse kadu ja säilitada luu- ning lihasmassi. Kergesti seeditav, parandab toitumisseisundit.

Kasutusjuhised

Vadakuvalgupulber on mõeldud kokteili valmistamiseks. Segage 23 g (=3 spl) pulbrit 200 ml veega.  Võib segada ka piima, keefiri või maitsestamata jogurtiga või lisada pudrule. Tarbige 1-3 portsjonit päevas. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud dieet ning tervislik elustiil. Säilitage jahedas kuivas kohas. Partii / parim enne, kui pakend on avamata: vt pakendi põhja alt. Netokaal 350 g. 15 portsjonit pulbrit.

Koostis / materjal

Vadakuvalgu (piimavalgu) isolaat (98%) emulgaator letsitiiniga, 1,2% ingveriekstrakti pulbrit, looduslikud maitseained, magusaine sukraloos. Eri maitsetega (mustika, kakao, kohvi, virsiku, laimi, ingveri-basiiliku-sidruni) valgupulbrite koostis võib pisut erineda.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Energeetiline väärtus 100 g kohta 358 kcal. Kui valmistamisel kasutatakse muid vedelikke peale vee, muudab see toitaine- ja kalorisisaldust.

Säilitustingimused

Säilitada temperatuuril +5 °C kuni +25 °C.

Netokogus / mõõtmed

350 g (15 portsjonit).

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid