VITALIMED EvoVegan hernevalgupulber. Kohvimaitseline
VITALIMED EvoVegan hernevalgupulber. Kohvimaitseline

Vitalimed EvoVegan hernevalgupulber, 350g/kohvi
tk
23,45 €
Otsas


VITALIMED EvoVegan 350 g

Vegan valgupulber kokteilide valmistamiseks. Kohvimaitseline.

Toote otstarve

VITALIMED EvoVegan on puhtast kõrgekvaliteedilisest hernevalgust valmistatud kontsentreeritud valgupulber, mis aitab katta suurenenud valguvajadust. Valgurikas, gluteenivaba, laktoosivaba, suhkruvaba, sojavaba, vegan. Menüü täiendamiseks valguga, et ennetada liikuvuse kadu ja säilitada luu- ning lihasmassi. Toitumisseisundi parandamiseks. Sobib nii veganitele, taimetoitlastele kui kõigile teistele. Kofeiinisisalduse tõttu ei soovitata lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele.

Kasutusjuhised

Vegan valgupulber on mõeldud kokteili valmistamiseks. Segage 25 g (=3 spl) pulbrit 250 ml veega. Tarbige 1-3 portsjonit päevas. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud dieet ning tervislik elustiil. Säilitage jahedas kuivas kohas. Partii / parim enne, kui pakend on avamata: vt pakendi põhja alt. Netokaal 350 g. 14 portsjonit pulbrit.

Koostis / materjal

92% hernevalku, 3,3% kohviekstrakti, looduslik kohvimaitseaine, looduslik maitseaine, paksendaja guarkummi, magusained (atsesulfaam K, stevioolglükosiidid steeviast loodusliku maitseainega). Meie valikus on lisaks kohvimaitselisele ka kirsimaitseline vegan valgupulber, mis ei sisalda kofeiini.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Kofeiinisisalduse tõttu (14 mg/100 ml kohta) ei soovitata lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele. Neil soovitame kasutada kirsimaitselist vegan valgupulbrit. Energeetiline väärtus 100 g kohta 406 kcal. Kui valmistamisel kasutatakse muid vedelikke peale vee, muudab see toitaine- ja kalorisisaldust.

Säilitustingimused

Säilitada temperatuuril +5 °C kuni +25 °C.

Netokogus / mõõtmed

350 g (14 portsjonit).

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid