VITALIMED EvoVegan hernevalgupulber. Kirsimaitseline
VITALIMED EvoVegan hernevalgupulber. Kirsimaitseline

Vitalimed EvoVegan hernevalgupulber, 350g/kirsi
tk
23,45 €
Laos


VITALIMED EvoVegan 350 g

Vegan valgupulber kokteilide valmistamiseks. Kirsimaitseline.

Toote otstarve

VITALIMED EvoVegan on puhtast kõrgekvaliteedilisest hernevalgust valmistatud kontsentreeritud valgupulber, mis aitab katta suurenenud valguvajadust. Valgurikas, gluteenivaba, laktoosivaba, suhkruvaba, sojavaba, vegan. Menüü täiendamiseks valguga, et ennetada liikuvuse kadu ja säilitada luu- ning lihasmassi. Toitumisseisundi parandamiseks. Sobib nii veganitele, taimetoitlastele kui kõigile teistele.

Kasutusjuhised

Vegan valgupulber on mõeldud kokteili valmistamiseks. Segage 25 g (=3 spl) pulbrit 250 ml veega. Tarbige 1-3 portsjonit päevas. Oluline on mitmekesine ja tasakaalustatud dieet ning tervislik elustiil. Säilitage jahedas kuivas kohas. Partii / parim enne, kui pakend on avamata: vt pakendi põhja alt. Netokaal 350 g. 14 portsjonit pulbrit.

Koostis / materjal

94% hernevalku, looduslikud maitseained, paksendaja guarkummi, punapeedipulber (punapeedi mahla kontsentraat, maltodekstriin, happesuse regulaator sidrunhape), magusained (atsesulfaam K, stevioolglükosiidid steeviast loodusliku maitseainega), leedrimarja kontsentraadi pulber (maltodekstriin, leedrimarjamahla kontsentraat). Meie valikus lisaks kirsimaitselisele ka kohvimaitseline vegan valgupulber.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Energeetiline väärtus 100 g kohta 406 kcal. Kui valmistamisel kasutatakse muid vedelikke peale vee, muudab see toitaine- ja kalorisisaldust.

Säilitustingimused

Säilitada temperatuuril +5 °C kuni +25 °C.

Netokogus / mõõtmed

350 g (14 portsjonit).

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid