Askina® Calgitrol Ag
Askina® Calgitrol Ag

ASKINA Calgitrol Ag haavaside, 10x10cm
tk
4,89 €
Laos
ASKINA Calgitrol Ag haavaside, 15x15cm
tk
11,00 €
Laos
ASKINA Calgitrol Ag haavaside, 20x20cm
tk
17,46 €
Laos

Toote otstarve

Hõbealginaatmaatriksiga kaetud steriilne haavaside, mis imab haavaeritist ning aitab kaitsta haava väliskeskkonnast pärit bakterite eest. Kasutamiseks nii pindmistel kui sügavatel haavadel, I-IV astme lamatistel, venoossetel haavanditel, II astme põletustel ja doonorpindadel. Ainult välispidiseks kasutamiseks meditsiinilise järelevalve all. 


Kasutusjuhised

·        Puhastage haav steriilse haavaloputuslahusega ja kuivatage haavaümbruse nahk.

·        Valige sobiva suurusega side, mis katab haava pinna ja ulatub 2-3 mm üle haava servade. Suurte pindade korral võib kasutada mitut haavasidet kõrvuti.

·        Asetage side hõbedat sisaldava poolega (tumehall pind) vastu haava.

·        Fikseerige side sobiva sideme või plaastriga.

·        Kui haav on kuiv ja side jääb haava külge kinni, ei tohi seda eemaldada rebides, vaid tuleb lahti leotada sobiva haavapuhastuslahusega (nt 0,9% naatriumkloriidi lahus või Prontosan).

Täpsema info saamiseks palun lugege pakendi infolehte.


Koostis / materjal

Pehme hea imavusega polüuretaanvahust haavaside, mille välispind on kaetud õhku läbilaskva, kuid vett ja baktereid kinni pidava polüuretaankilega. Sideme haavapoolne pind on kaetud ioonilise hõbealginaatmaatriksiga.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Ei tohi kasutada teadaoleva ülitundlikkuse korral alginaatidele või hõbedale, samuti kui on vastunäidustatud metallide kasutamine. Mitte kasutada sellisest infektsioonist põhjustatud haavanditel nagu näiteks tuberkuloos, süüfilis, süva seeninfektsioon, samuti kolmanda astme põletustel. Põletiku ilmnemisel või naha seisundi halvenemisel konsulteerige tervishoiutöötajaga.

Säilitustingimused

Hoida otsese päikesevalguse eest temperatuuril 5…25 °C kuivas kohas.

Soovitame tutvuda ka nende toodetega
Viimati vaatasite neid tooteid